Watch Live Football Streaming Online

There are now a few legal and official licensed streaming providers that broadcast soccer matches online for fans. One of those, and probably the best in terms of quality and choice of matches is Bet365. With live streaming of La Liga, Serie A, World Cup/Euro 2016 and Champions League qualifiers and much more, they are a fantastic website to watch games live, and you just need a positive balance in your account, otherwise; it's totally free!

Their fantastic quality streaming is compatible with computers, laptops, mac, smartphone and tablets (includes ipad and iphone!) Visit Bet365 to get the latest live streams for today's football matches!

Watch live football online today and get a £200 free bet @ Bet365!

Latest Live Scores:


Ligue 1 Scores:
KO Home Score Away
19:00SC Bastia 1-3 AS Monaco
19:00Sm Caen 2-1 FC Lorient
19:00Evian Tg FC 0-2 FC Nantes
19:00Stade Reims 1-0 Montpellier HSC
13:00Stade Rennes - Lille Osc
16:00Ea Guingamp - OGC Nice
16:00AS Saint Etienne - FC Metz
20:00Olympique Lyon - Olympique Marseille

Super League Scores:
KO Home Score Away
19:00FC Basel 1-1 FC Sion
15:00FC Zurich - FC St. Gallen
15:00FC Vaduz - Grasshopper Club Zurich
19:00FC Basel 1-1 FC Sion
15:00FC Zurich - FC St. Gallen
15:00FC Vaduz - Grasshopper Club Zurich

Challenge League Scores:
KO Home Score Away
14:00FC Wil 1900 -
14:00FC Le Mont Ls - FC Lausanne-Sport

Pro League Scores:
KO Home Score Away
19:00Royal Charleroi SC 2-0 Kv Oostende
19:00SV Zulte Waregem 1-2 Cercle Brugge Ksv
19:00Kvc Westerlo 2-1 Kv Kortrijk
13:30Club Brugge - Kaa Gent
17:00Rsc Anderlecht - Standard Liege
19:00Royal Mouscron - Sporting Lokeren

Tweede Klasse Scores:
KO Home Score Away
19:00Lommel United 3-0 RC Mechelen
19:00Asv Geel 0-1 FC Dessel Sport
19:00Ksk Heist 0-4 AS Eupen
19:00Seraing United 2-0 FC Tubize
19:00Patro Maasmechelen 1-2 St. Truidense Vv
14:00Ksv Roeselare - Royal Antwerp FC
14:00Kv Woluwe-Zaventem - White Star Bruxelles
19:00Lommel United 3-0 RC Mechelen
19:00Asv Geel 0-1 FC Dessel Sport
19:00Ksk Heist 0-4 AS Eupen
19:00Seraing United 2-0 FC Tubize
19:00Patro Maasmechelen 1-2 St. Truidense Vv
14:00Ksv Roeselare - Royal Antwerp FC
14:00Kv Woluwe-Zaventem - White Star Bruxelles

Scores:
KO Home Score Away
19:00FC Botosani 3-0 Rapid Bucuresti
13:30CS Concordia Chiajna - Cfr Cluj
15:30Dinamo Bucuresti - CS Pandurii Targu Jiu
18:00Fcm Targu Mures - Steaua Bucuresti
13:00NK Krka - NK Rudar Velenje
16:00FK Jagodina - Partizan Belgrade
18:00Mfk Ruzomberok - Slovan Bratislava

Primera Division, Torneo Inicial Scores:
KO Home Score Away
19:00CA Independiente 3-1 CA Tigre
20:00Velez Sarsfield 1-0 CA Banfield
22:10Newell's Old Boys 2-2 Godoy Cruz A.t.
00:30Club Olimpo 0-1 Racing Club
18:00Estudiantes De La Plata - Quilmes AC
18:00Atletico Lanus - CA San Lorenzo
21:15Boca Juniors - Defensa Y Justicia

Primera B Nacional, Group B Scores:
KO Home Score Away
00:00CD Santamarina Tandil 2-0 CA All Boys
18:00Crucero Del Norte - Union De Santa Fe
19:00CA Patronato Parana - CA Huracan
22:00Sp. Belgrano De S. F. - CA Temperley
00:00CD Santamarina Tandil 2-0 CA All Boys
18:00Crucero Del Norte - Union De Santa Fe
19:00CA Patronato Parana - CA Huracan
22:00Sp. Belgrano De S. F. - CA Temperley

Primera B Nacional, Group A Scores:
KO Home Score Away
00:10Argentinos Jrs 0-1 Nueva Chicago
20:00Ferro Carril Oeste - Instituto AC Cordoba
23:00San Martin De San Juan - Gimnasia Jujuy

Nb I Scores:
KO Home Score Away
19:00Paksi FC - Videoton FC
19:00Videoton FC 2-0 Paksi FC
15:30Debreceni Vsc - Ferencvarosi Tc
17:30Szombathelyi Haladas FC - FC Gyori Eto
19:00Paksi FC - Videoton FC
19:00Videoton FC 2-0 Paksi FC
15:30Debreceni Vsc - Ferencvarosi Tc
17:30Szombathelyi Haladas FC - FC Gyori Eto

Primera Division Scores:
KO Home Score Away
19:00Valencia CF 3-1 Elche CF
21:00Cordoba CF 1-1 Real Sociedad
21:00 1-1 Granada CF
11:00Malaga CF - Rayo Vallecano
16:00Espanyol Barcelona - Deportivo La Coruna
18:00Sevilla FC - Villarreal CF
20:00Getafe CF - Atletico Madrid

1. Liga Scores:
KO Home Score Away
19:151 FC Slovacko 0-1 FC Viktoria Plzen
14:45Sparta Prague - FK Mlada Boleslav

Fnl Scores:
KO Home Score Away
09:15FK Viktoria Zizkov - FK Usti Nad Labem
13:30FC Kolin - FC Graffin Vlasim
13:30FK Varnsdorf - Fotbal Trinec
09:15FK Viktoria Zizkov - FK Usti Nad Labem
13:30FC Kolin - FC Graffin Vlasim
13:30FK Varnsdorf - Fotbal Trinec

Brasilero Serie A Scores:
KO Home Score Away
19:20Fluminense RJ 2-1 Atletico Paranaense
19:20Palmeiras SP 1-1 Corinthians SP
19:20Figueirense FC 1-1 Cruzeiro MG
21:30Coritiba PR 1-1 Gremio Rs
21:30Atletico Mineiro MG 3-2 Sport Recife PE
21:30Vitoria Ba 3-1 Criciuma SC
21:30Chapecoense SC 1-1 Santos FC SP
00:00Botafogo RJ 1-0 Flamengo RJ
00:00Internacional Rs 2-0 Ec Bahia Ba

Brasilero Serie B Scores:
KO Home Score Away
19:20Bragantino SP 4-2 Boa Esporte Clube
19:20Vasco Da Gama RJ 1-1 Ponte Preta SP
20:20Nautico PE 1-2 Atletico Goianiense
00:00Luverdense Mt 1-0 Oeste SP
00:00Vila Nova GO 2-0 Sampaio Correa Ma
19:20Bragantino SP 4-2 Boa Esporte Clube
19:20Vasco Da Gama RJ 1-1 Ponte Preta SP
20:20Nautico PE 1-2 Atletico Goianiense
00:00Luverdense Mt 1-0 Oeste SP
00:00Vila Nova GO 2-0 Sampaio Correa Ma

Major League Soccer Scores:
KO Home Score Away
19:30Seattle Sounders 2-0 La Galaxy
21:00Montreal Impact 1-1 Washington Dc Utd
00:30New England Revolution 1-0 Toronto FC
01:30FC Dallas - Portland Timbers
02:00Vancouver Whitecaps FC - Colorado Rapids
20:00Columbus Crew - Philadelphia Union
20:30Chivas USA - San Jose Earthquakes

Primera Division, Apertura Scores:
KO Home Score Away
19:30Santiago Wanderers 2-1 San Marcos De Arica
22:00Universidad Catolica 2-1 Audax Italiano
00:30O`higgins FC 2-0 Huachipato
18:30Deportes Union La Calera - Colo Colo
19:00Antofagasta - CSD Barnechea
20:00CD Cobreloa Calama - Deportes Iquique
21:00Universidad De Chile -

Primera B, Apertura Scores:
KO Home Score Away
19:30Deportes Temuco 0-0 Cdsc Iberia
21:00Deportes La Serena 1-1 Dep. Magallanes
00:00San Luis De Quillota 0-1 Coquimbo Unido
15:00Curico Unido - Rangers De Talca
18:30Union San Felipe - Everton De Vina Del Mar
18:30Santiago Morning - Lota Schwager
19:00Deportes Copiapo - Deportes Concepcion

Eredivisie Scores:
KO Home Score Away
19:45Ajax Amsterdam 3-1 GO Ahead Eagles
11:30Cambuur Leeuwarden - Feyenoord Rotterdam
13:30FC Utrecht - Psv Eindhoven
13:30Pec Zwolle - SC Heerenveen
15:45Sbv Excelsior - FC Twente Enschede

Eerste Divisie Scores:
KO Home Score Away
13:30NEC Nijmegen - FC Oss
13:30Roda Jc Kerkrade - Sparta Rotterdam

Serie A Scores:
KO Home Score Away
19:45Sampdoria Genoa 0-0 AS Roma
14:00AC Chievo Verona - Genoa FC
14:00Juventus Turin - US Palermo
14:00Udinese Calcio - Atalanta Bergamasca
17:00AC Cesena - Inter Milan
17:00Lazio Roma - Turin FC
17:00SSC Napoli - Hellas Verona
19:45AC Milan - AC Fiorentina

Lega Pro, Girone C Scores:
KO Home Score Away
10:00Lupa Roma - US Casertana 1908
13:30Vigor Lamezia - Reggina Calcio
15:00AS Aversa Normanna - Benevento Calcio
17:00 - US Catanzaro

Lega Pro, Girone A Scores:
KO Home Score Away
11:30Como Calcio - AC Renate
13:30Bassano Virtus - Sef Torres
15:00US Cremonese - SSC Venezia
17:00Novara Calcio - FC Sudtirol

Lega Pro, Girone B Scores:
KO Home Score Away
11:30 - Lucchese Libertas
13:30Carrarese Calcio - Santarcangelo Calcio
13:30AC Pistoiese - Teramo Calcio
15:00 -
17:00San Marino Calcio - AC Ancona

Primeira Liga Scores:
KO Home Score Away
20:15FC Arouca 0-5 FC Porto
16:00CD Nacional - Academica Coimbra
16:00Gd Estoril Praia - CF Os Belenenses
18:00Sporting Cp - CS Maritimo
20:15Sporting Braga - Benfica Lisbon

Segunda Liga Scores:
KO Home Score Away
11:15Portimonense SC - Benfica Lisbon B
15:00SC Covilha - Academico Viseu
15:00Vitoria Guimaraes B - SC Olhanense
15:00Leixoes SC - Maritimo Funchal B
15:00Clube Oriental De Lisboa - CD Trofense
15:00CD Feirense - Atletico Cp
15:00SC Beira Mar - CD Das Aves
16:00CD Santa Clara - CD Tondela
16:00CF Uniao Madeira - Sporting Braga B
16:00FC Porto B - SC Freamunde
17:45Sporting Farense -
11:15Portimonense SC - Benfica Lisbon B
15:00SC Covilha - Academico Viseu
15:00Vitoria Guimaraes B - SC Olhanense
15:00Leixoes SC - Maritimo Funchal B
15:00Clube Oriental De Lisboa - CD Trofense
15:00CD Feirense - Atletico Cp
15:00SC Beira Mar - CD Das Aves
16:00CD Santa Clara - CD Tondela
16:00CF Uniao Madeira - Sporting Braga B
16:00FC Porto B - SC Freamunde
17:45Sporting Farense -

Primera Division, Clausura Scores:
KO Home Score Away
21:00Sporting Cristal 4-1 Universidad Cesar Vallejo
23:30Sport Huancayo 0-1 Alianza Lima
16:00 - Real Garcilaso
18:15Union Comercio - Juan Aurich De Chiclayo
21:00Universitario De Deportes - Inti Gas Deportes
21:30Sol De America 3-1 Club Guarani
23:40Nacional FC 0-2 Olimpia Asuncion
20:30Club Sportivo Luqueno - CA 3 De Febrero
20:30Cerro Porteno - Rubio Nu
22:40Club Libertad Asuncion - Deportivo Capiata

Serie A, Segunda Etapa Scores:
KO Home Score Away
21:00Liga De Loja 1-2 CD Universidad Catolica
16:30Liga Dep Universitaria Quito - Mushuc Runa
16:30Deportivo Quito - Club Sport Emelec
18:30Deportivo Cuenca - Independiente Jose Teran
18:30CD Olmedo - Manta FC
21:45Barcelona Guayaquil - El Nacional Quito
21:00Liga De Loja 1-2 CD Universidad Catolica
16:30Liga Dep Universitaria Quito - Mushuc Runa
16:30Deportivo Quito - Club Sport Emelec
18:30Deportivo Cuenca - Independiente Jose Teran
18:30CD Olmedo - Manta FC
21:45Barcelona Guayaquil - El Nacional Quito

Liga Postobon II Scores:
KO Home Score Away
21:15Deportivo La Equidad 4-2 Boyaca Patriotas
23:30Uniautonoma 1-0 Independiente Santa Fe
23:30Atletico Nacional Medellin 2-0 Aguilas Doradas
01:45Millonarios FC - Alianza Petrolera
20:15Deportivo Pasto - Club Atletico Junior
22:30CD Once Caldas - Atletico Huila
22:30Envigado FC - Independiente Medellin

Torneo Postobon II Scores:
KO Home Score Away
19:00Deportes Pereira - FC Aguablanca
19:00Atletico Bucaramanga - Real Cartagena
19:00Dep. Rionegro - Real Santander
19:00Barranquilla FC - Llaneros FC
19:00U. M. Santa Marta - U. D. Popayan
19:00Bogota FC - Cucuta Deportivo
19:00Jaguares D. Cordoba - Expreso Rojo
21:00Club Cortulua - Valledupar FC
21:00America De Cali - Deportes Quindio

Primera Division, Campeonato Invierno Scores:
KO Home Score Away
22:00Santos De Guapiles 0-2 Limon FC
02:00CS Herediano - Liga Deportiva Alajuelense
17:00Perez Zeledon - AD Carmelita
18:00Uruguay De Coronado - AS Puma Generalena
23:00Universidad De Costa Rica - CS Cartagines

Liga Nacional, Apertura Scores:
KO Home Score Away
02:30CSD Xelaju Mc - Coatepeque
17:00Deportivo Malacateco - CD Marquense
17:05Universidad SC - CD Petapa
17:15Antigua Gfc - Halcones FC
20:30Deportivo Guastatoya - CSD Municipal
22:00CSD Comunicaciones - CD Suchitepequez
02:30CSD Xelaju Mc - Coatepeque
17:00Deportivo Malacateco - CD Marquense
17:05Universidad SC - CD Petapa
17:15Antigua Gfc - Halcones FC
20:30Deportivo Guastatoya - CSD Municipal
22:00CSD Comunicaciones - CD Suchitepequez

J.league Scores:
KO Home Score Away
04:00Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol
07:00Vissel Kobe - Omiya Ardija
07:00Sagan Tosu - Niigata Albirex
10:00Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
10:00Yokohama F Marinos - Cerezo Osaka
10:00Ventforet Kofu - Kawasaki Frontale
10:00Shimizu S-Pulse - Sanfrecce Hiroshima
10:00Gamba Osaka -
10:00Tokushima Vortis - Nagoya Grampus

J.league 2 Scores:
KO Home Score Away
04:00Consadole Sapporo - Shonan Bellmare
04:00Montedio Yamagata - Yokohama FC
04:00Mito Hollyhock - Kamatamare Sanuki
04:00Tochigi SC - Avispa Fukuoka
04:00Thespakusatsu - Jef United Chiba
04:00Tokyo Verdy - Ehime FC
04:00Matsumoto Yamaga FC - Kataller Toyama
05:00V-Varen Nagasaki - Roasso Kumamoto
06:00Jubilo Iwata - Kyoto Sanga FC
07:00Giravanz Kitakyushu - FC Gifu
07:00Oita Trinita - Fagiano Okayama

K-League Classic Scores:
KO Home Score Away
05:00Pohang Steelers FC - Sangju Sangmu Phoenix
05:00Jeonbuk Hyundai - Suwon Samsung
05:00Seongnam Ilhwa - Ulsan Hyundai
05:00Gyeongnam FC - Jeju United FC
05:00FC Seoul - Busan I Park
05:00Incheon United FC - Jeonnam Dragons

K-League Challenge Scores:
KO Home Score Away
05:00Goyang Hi FC - Daegu FC
05:00Suwon City FC - Chungju Hummel FC
05:00Goyang Hi FC - Daegu FC
05:00Suwon City FC - Chungju Hummel FC

Youth League Scores:
KO Home Score Away
06:00FK Ufa - Cska Moscow Youth
13:00FK Krasnodar Youth - Terek Grozny Youth
15:00Dinamo Moscow Youth - Rubin Kazan Youth
06:00FK Ufa - Cska Moscow Youth
13:00FK Krasnodar Youth - Terek Grozny Youth
15:00Dinamo Moscow Youth - Rubin Kazan Youth

Premier League Scores:
KO Home Score Away
10:30FC Spartak Moscow - FC Lokomotiv Moscow
10:30FC Ufa - Cska Moscow
16:00Zenit ST Petersburg - FC Mordovia Saransk
12:00FK Neftchi Baku - Inter Baku
14:00FK Karabakh - Khazar Lenkoran
13:00El Daklyeh - Haras El Hodood
13:00AL Asyooti Sport - AL Ahly Cairo
15:15AL Ittihad AL Sakandary - Wadi Degla SC
17:30Ismaily SC - Enppi Club
14:00Cefn Druid - Airbus Uk Broughton
18:15Hapoel Akko - Maccabi Tel Aviv

Chinese Super League Scores:
KO Home Score Away
07:35Guangzhou Evergrande - Beijing Guoan FC
07:35Guizhou R - Shandong Luneng Taishan FC
07:35FC Henan Jianye - Hangzhou Lvcheng
07:35Guangzhou R&f FC - Harbin Tengyi
07:35FC Changchun Yatai - Shenxin
07:35Shanghai Sipg - Jiangsu Shuntian
07:35Dalian Aerbing FC - Liaoning Hongyun
07:35FC Shanghai Shenhua - Tianjin Teda

Indonesia Super League, Group B Scores:
KO Home Score Away
08:30Persib Bandung - PS Mitra Kukar
13:00Persebaya Surabaya - Pelita Bandung Raya

Premier League, Relegations Pool Scores:
KO Home Score Away
09:00FC Zhetysu - FK Spartak Semey

Premier League, Champions Pool Scores:
KO Home Score Away
10:00FC Kaisar Kyzylorda - FC Aktobe
10:00Shakhter Karagandy - FC Astana
12:00FC Kairat Almaty - Ordabasy Shymkent

Regionalliga East Scores:
KO Home Score Away
09:15Sr Donaufeld - Austria Vienna II
09:30SV Mattersburg II - Admira Wacker

Regionalliga Centre Scores:
KO Home Score Away
15:00Sturm Graz (A) - SC Weiz

A Liga Scores:
KO Home Score Away
10:00Granitas Klaipeda - FK Dainava Alytus
16:00FK Banga Gargzdai - FK Pakruojo Kruoja

Umaglesi Liga Scores:
KO Home Score Away
11:00FC Chikhura Sachkhere - FC Torpedo 2008 Kutaisi
13:00FC Zestafoni - FC Merani Martvili

3. Lig, Group 2 Scores:
KO Home Score Away
11:00Golcukspor - Sivas Dort Eylul
11:30Diyarbakirspor - Payas Belediye
12:30Cine Madranspor - Arsynspor
12:30Denizli Bld Spor - Erzincan Refahiyespor
12:30Oyak Renaultspor - Cankiri Bld Spor
12:30Sancaktepe Belediye - Maltepespor
12:30Eyupspor - Tekirova
12:30Dardanelspor AS - Derince Belediyespor
12:30Halide Edip Adivarspor - Yeni Aksarayspor
11:00Golcukspor - Sivas Dort Eylul
11:30Diyarbakirspor - Payas Belediye
12:30Cine Madranspor - Arsynspor
12:30Denizli Bld Spor - Erzincan Refahiyespor
12:30Oyak Renaultspor - Cankiri Bld Spor
12:30Sancaktepe Belediye - Maltepespor
12:30Eyupspor - Tekirova
12:30Dardanelspor AS - Derince Belediyespor
12:30Halide Edip Adivarspor - Yeni Aksarayspor

2Nd Lig, Beyaz Grup Scores:
KO Home Score Away
11:301461 Trabzon -
11:30Ofspor - Kecioerenguecue
11:30Tokatspor - Iskenderun Demir Celikspor
12:30 - Pendikspor
12:30Turgutluspor - Fatih Karagumruk
12:30Umraniyespor - Fethiyespor
12:30Tki Tavsanli Linyitspor - Menemen Belediyespor
17:00Tarsus Idman Yurdu - Hacettepe SK
17:00A. Selcukluspor - Bayrampasa

2Nd Lig, Kirmizi Grup Scores:
KO Home Score Away
11:30Gumushanespor - P. Bugsasspor
11:30Pazarspor - Kocaeli Birlik
12:30Golbasispor AS - Altay Izmir
12:30Kirklarelispor - Bandirmaspor
12:30Inegolspor - AS Sariyer
12:30Nazilli Bld Spor - Tepecik Belediye
17:00Mke Ankaragucu - Duzyurtspor
17:00Kahramanmarasspor -

U21 Ligi, Gr. Super Lig Scores:
KO Home Score Away
11:30Mersin Idmanyurdu - Eskisehirspor
12:30Istanbul Basaksehir - Galatasaray
12:30Trabzonspor - Gaziantepspor

3. Lig, Group 1 Scores:
KO Home Score Away
11:30Nigde Belediyespor - Corum Belediyespor
12:30Manavgat Evrenseki - Trabzon Akcaabat
12:30 - Bozuyukspor
12:30Adliyespor - Bursa Niluferspor
12:30Istanbulspor AS - Kizilcabolukspor
12:30Kirikhanspor - Zonguldakspor
12:30Catalcaspor - Gaziosmanpasa
12:30Darica G Birligi - Tire 1922 Spor

3. Lig, Group 3 Scores:
KO Home Score Away
11:30Idare Genclik - Gungoren Bld Spor
12:30Ankara Demirspor - Orhangazispor
12:30Balcova Belediye Spor - Elibol Sandiklispor
12:30Anadolu Uskudar 1908 Spor - Belediye Vanspor
12:30Kayseri Sekerspor - Sakaryaspor
12:30Ayvalikgucu - Bergama
12:30Erzin Belediyespor - Kahramanmaras B.

U21 Ligi, Gr. 1. Lig Scores:
KO Home Score Away
12:00Osmanlispor FK - Orduspor
12:30Samsunspor - Elazigspor
12:30Altinordu - Kayserispor

Vysshaya League, Relegation Group Scores:
KO Home Score Away
11:00FC Dnepr Mogilev - FC Neman Grodno
11:00FC Dnepr Mogilev - FC Neman Grodno

Vysshaya League, Championship Group Scores:
KO Home Score Away
13:00FC Gomel - FC Naftan Novopolotsk

Indian Super League Scores:
KO Home Score Away
11:00Atletico De Kolkata - Kerala Blasters FC
14:30FC Pune City - FC Goa

I Liga Scores:
KO Home Score Away
11:15Oks Stomil Olsztyn - Chojnice
11:30Pogon Siedlce - Widzew Lodz

Ekstraklasa Scores:
KO Home Score Away
14:30Kks Lech Poznan - Gornik Leczna
17:00Zawisza Bydgoszcz - Legia Warsaw

Tff 1. Lig Scores:
KO Home Score Away
12:00Osmanlispor FK - Orduspor
14:00Altinordu - Kayserispor
16:30Samsunspor - S. B. Elazigspor

Allsvenskan Scores:
KO Home Score Away
14:00IFK Norrkoping - Orebro SK
14:00AIK - Aatvidaberg FF
16:30IF Elfsborg - Djurgardens IF
16:30Halmstads BK - Falkenbergs FF

Veikkausliiga Scores:
KO Home Score Away
12:00Hjk Helsinki - Rovaniemi Palloseura

Virsliga Scores:
KO Home Score Away
12:00Spartaks Jurmala - FK Daugava Riga
12:00Daugavpils Daugava - Bfc Daugavpils
12:00Spartaks Jurmala - FK Daugava Riga
12:00Daugavpils Daugava - Bfc Daugavpils

2Nd Division East Scores:
KO Home Score Away
12:00Svebolle Bi - B 1908 Amager
12:00Fremad Amager - B 93 Copenhagen
12:30 - BK Avarta
14:00Nykobing FC - Avedore IF

2Nd Division West Scores:
KO Home Score Away
12:00Kolding BK - FC Svendborg
12:00Thisted FC - Varde IF
12:30Ringkobing IF - Middelfart
13:00Naestved BK - Kolding IF

Championship Scores:
KO Home Score Away
12:15Hibernian FC - Heart Of Midlothian

Premiership Scores:
KO Home Score Away
13:00Celtic FC - Kilmarnock FC

3Rd Liga Scores:
KO Home Score Away
13:00FSV Mainz 05 II - Ssv Jahn Regensburg
13:00Borussia Dortmund II - Hansa Rostock

Bundesliga Scores:
KO Home Score Away
14:30VFL Wolfsburg - 1 FSV Mainz 05
16:30Monchengladbach - Bayern Munich

Regionalliga Northeast Scores:
KO Home Score Away
12:30Vfb Auerbach - TSG Neustrelitz
12:30Union Berlin II - Vfc Plauen
12:30FC Viktoria Berlin - Zfc Meuselwitz
12:30Hertha Bsc Berlin II -
12:30Bfc Dynamo - Wacker Nordhausen
12:30Carl Zeiss Jena - Berliner Ak 07

Regionalliga Southwest Scores:
KO Home Score Away
13:00TSG Hoffenheim II - Spvgg Elversberg 07
13:00FC Kaiserslautern II - Hessen Kassel

Regionalliga North Scores:
KO Home Score Away
13:00Ft Braunschweig - Hamburger SV II
13:00Etsv Weiche Flensburg - Werder Bremen II
13:00Eintracht Norderstedt - Eintracht Braunschweig II
13:00Goslarer SC - Bsv Rehden
13:00TSV Havelse - Hannover 96 II
13:00Vfb Oldenburg - Bv Cloppenburg
14:00SV Meppen - Vfr Neumunster

Regionalliga West Scores:
KO Home Score Away
13:00Rot-Weiss Essen - Sg Wattenscheid 09

Oberliga Nofv South Scores:
KO Home Score Away
13:00Energie Cottbus II - Union Sandersdorf
13:00Chemnitzer FC II - Lokomotive Leipzig
13:00Dynamo Dresden II - Ssv Markranstadt
13:00Rot-Weiss Erfurt II - FC Oberlausitz Neugersdorf
13:00VFL Halle - Askania Bernburg

1. Mfl Scores:
KO Home Score Away
12:30FK Teteks Tetovo - FK Rabotnicki Skopje
12:30FK Metalurg Skopje - FK Pelister Bitola
12:30Horizont Turnovo - Shkendija 79 Tetovo
12:30Vardar Skopje - Bregalnica Stip

Premijer Liga Scores:
KO Home Score Away
12:30Mladost Velika Obarska - FK Zeljeznicar
16:00FK Borac Banja Luka - FK Sloboda Tuzla

Football League, Group 1 Scores:
KO Home Score Away
13:00Gs Apollon Smyrnis - Paniliakos Pyrgos

Football League, Group 2 Scores:
KO Home Score Away
13:00Pierikos Katerini - Agrotikos Asteras FC

1. Hnl Scores:
KO Home Score Away
14:00NK Dinamo Zagreb - NK Osijek
18:00HNK Rijeka - Rnk Split

Premier Division Scores:
KO Home Score Away
14:00Valletta FC - Naxxar Lions F.c.
16:15Sliema Wanderers FC - Balzan Youths

Stars League Scores:
KO Home Score Away
14:30Umm-Salal SC - Lekhwiya SC
16:45AL Kharaityat SC - Al-Sailiya SC
16:45Qatar SC - Sadd SC

1St Division Scores:
KO Home Score Away
16:00Ermis Aradippou FC - Ayia Napa FC
17:00Apoel Nicosia FC - Nea Salamina Famagusta FC
17:00Anorthosis Famagusta FC - Othellos Athienou

SoccerSoftware to watch live streams Elsewhere:

> Download Sopcast: Excellent for Premier League streams and other leagues.
> Download Veetle: High quality p2p streaming in your browser!

The software above is to be used for any links marked as "Sopcast" or "Veetle". If you're sick of advertising banners on stream sites? Download firefox with the Adblock Plus plugin to prevent all those banner ads! Bookmaker stream do not require software (all video will be flash and html5) and will not require ad blocking either.

We haven't bothered listing all the out-of-date p2p streaming programs such as TVU, TVAnts, PPLive! For a start, the programs are horrendously confusing (some written in Chinese) and you'll struggle to find any live football on them anymore. We recommend using webstreaming links or veetle/sopcast (when available!). Enjoy the games and if you need some help in watching a certain game, just let us know here.

Facebook / Twitter


Matches

26-10-14 and upcoming....

26.10.2014New England Revolution v Toronto FC
26.10.2014Olimpo B Blanca v Racing Club
26.10.2014Bolivar v Nacional Potosi
26.10.2014FC Dallas v Portland Timbers
26.10.2014Monterrey v Tigres
26.10.2014Atlas v Puebla
26.10.2014Vancouver Whitecaps v Colorado Rapids
26.10.2014Consadole Sapporo v Shonan Bellmare
26.10.2014Wellington Phoenix v Newcastle Jets
26.10.2014Incheon Utd v Jeonnam Dragons
26.10.2014Jeonbuk Motors v Suwon Bluewings
26.10.2014Pohang Steelers v Sangju Sangmu
26.10.2014Adelaide United v Perth Glory
26.10.2014Jubilo Iwata v Kyoto Sanga FC
26.10.2014Oita v Fagiano Okayama
26.10.2014Sagan Tosu v Albirex Niigata
26.10.2014Changchun Yatai v Shanghai Shenxin
26.10.2014Dalian Aerbin FC v Liaoning Hongyun
26.10.2014Guangzhou Evergrande v Beijing Guoan
26.10.2014Guizhou Renhe v Shandong Luneng
26.10.2014Henan Jianye v Hangzhou Lucheng
26.10.2014Shanghai East Asia v Jiangsu Sainty FC
26.10.2014Shanghai Shenhua v Tianjin Teda
26.10.2014Persib Bandung v Mitra Kukar
26.10.2014Gamba Osaka v FC Tokyo
26.10.2014Kashima Antlers v Urawa Red Diamonds
26.10.2014Ventforet Kofu v Kawasaki Frontale
26.10.2014Yokohama F-Marinos v Cerezo Osaka
26.10.2014Albacete v Valladolid
26.10.2014Atletico de Kolkata v Kerala Blasters
26.10.2014Malaga v Rayo Vallecano
26.10.2014Portimonense v Benfica B
26.10.2014Mersin Idman Yurdu v Eskisehirspor
26.10.2014FC Daugava v BFC Daugavpils
26.10.2014FK Spartaks Jurmala v Daugava Riga
26.10.2014Hibernian v Hearts
26.10.2014NK Krka v NK Rudar Velenje
26.10.2014Rennes v Lille
26.10.2014Club Brugge v Gent
26.10.2014AIK v Atvidabergs FF
26.10.2014Chievo v Genoa
26.10.2014Dinamo Zagreb v NK Osijek
26.10.2014IFK Norrkoping v Orebro SK
26.10.2014Juventus v Palermo
26.10.2014Trabzonspor v Gaziantepspor
26.10.2014Udinese v Atalanta
26.10.2014Lech Poznan v Gornik Leczna
26.10.2014Curico Unido v Rangers de Talca
26.10.2014Dinamo Moscow Reserves v Rubin Kazan Reserves
26.10.2014FC Vaduz v Grasshoppers
26.10.2014FC Zurich v St Gallen
26.10.2014Halmstad v Falkenbergs FF
26.10.2014SV Grodig v FC Salzburg
26.10.2014Espanyol v Deportivo La Coruna
26.10.2014Estoril v Belenenses
26.10.2014FBC Melgar v Real Garcilaso
26.10.2014Girona v Mirandes
26.10.2014Guingamp v Nice
26.10.2014Lugo v Llagostera
26.10.2014Sporting Gijon v Osasuna
26.10.2014St Etienne v Metz
26.10.2014Deportivo Quito v Emelec
26.10.2014LDU Quito v Mushuc Runa
26.10.2014Anderlecht v Standard Liege
26.10.2014Cesena v Inter Milan
26.10.2014Istanbul Basaksehir v Galatasaray
26.10.2014Lazio v Torino
26.10.2014Napoli v Verona
26.10.2014Zawisza Bydgoszcz v Legia Warsaw
26.10.2014Alcorcon v Real Zaragoza
26.10.2014Olympiakos v Panathinaikos
26.10.2014Estudiantes LP v Quilmes
26.10.2014HNK Rijeka v RNK Split
26.10.2014Lanus v San Lorenzo
26.10.2014Sevilla v Villarreal
26.10.2014Sporting v Maritimo
26.10.2014Tenerife v Barcelona B
26.10.2014Toluca v Leon
26.10.2014Hapoel Akko v Maccabi Tel Aviv
26.10.2014Unión Comercio v Juan Aurich
26.10.2014Deportivo Cuenca v Independiente del Valle
26.10.2014Olmedo v Manta FC
26.10.2014Chivas USA v San Jose Earthquakes
26.10.2014Mouscron-Peruwelz v Lokeren
26.10.2014Real Potosi v Sport Boys Warnes
26.10.2014Union La Calera v Colo Colo
26.10.2014AC Milan v Fiorentina
26.10.2014Getafe v Atletico Madrid
26.10.2014Jorge Wilstermann v Universitario de Sucre
26.10.2014Lyon v Marseille
26.10.2014Numancia v Leganes
26.10.2014Braga v Benfica
26.10.2014Columbus Crew v Philadelphia Union
26.10.2014The Strongest v San Jose
26.10.2014Universitario de Deportes v Inti Gas
26.10.2014Boca Juniors v Defensa y Justicia
26.10.2014Anzoategui v Caracas
26.10.2014Cerro Porteno v Rubio Nu
26.10.2014Barcelona Guayaquil v El Nacional
26.10.2014Universidad de Chile v Palestino
26.10.2014Chivas Guadalajara v Tijuana
26.10.2014Los Caimanes FC v San Simon
27.10.2014Atletico Rafaela v River Plate
27.10.2014Sporting Kansas City v New York Red Bulls
27.10.2014Banik Ostrava U21 v FK Pribram U21
27.10.2014FC Brno U21 v Jablonec U21
27.10.2014SK Slavia Praha U21 v FK MAS Taborsko U21
27.10.2014Dnipro v Volyn Lutsk
27.10.2014Ruch Chorzow v Korona Kielce
27.10.2014Xanthi v Niki Volos
27.10.2014Erciyesspor v Besiktas
27.10.2014Malmo FF v Brommapojkarna
27.10.2014Mjallby v Kalmar FF
27.10.2014Helsingborg v IFK Goteborg
27.10.2014Winterthur v FC Schaffhausen
27.10.2014Petrolero Yacuiba v Blooming
27.10.2014Nancy v Le Havre
27.10.2014Rio Ave v Penafiel
27.10.2014UTC Cajamarca v San Martin
27.10.2014Arsenal de Sarandi v Gimnasia LP
28.10.2014Chania FC v Olympiacos Volou
28.10.2014Tyrnavos v Aiginiakos FC
28.10.2014Chennaiyin FC v Mumbai City FC
28.10.2014Ethnikos Gazoros v Iraklis
28.10.2014Fostiras v Panachaiki
28.10.2014Dynamo Kiev v Karpaty Lviv
28.10.2014Olimpija Ljubljana v NK Domzale
28.10.2014AEK Athens v Iraklis Psachna
28.10.2014Urk v Ajax
28.10.2014NK Maribor v NK Radomlje
28.10.2014Bournemouth v West Brom
28.10.2014Sassuolo v Empoli
28.10.2014Shrewsbury v Chelsea
28.10.2014Vitesse v FC Dordrecht
28.10.2014Fulham v Derby
28.10.2014Liverpool v Swansea
28.10.2014Toulouse v Bordeaux
29.10.2014Bentleigh Greens v Adelaide City
29.10.2014Perth Glory v Melbourne Victory
29.10.2014Atromitos v Panthrakikos
29.10.2014Levadiakos v Platanias
29.10.2014Persela Lamongan v Persipura Jayapura
29.10.2014Delhi Dynamos v Northeast United
29.10.2014Lecce v Matera
29.10.2014Bassano v Mantova
29.10.2014Nuova Cosenza v Reggina
29.10.2014Pisa v Torres
29.10.2014Salernitana v Messina
29.10.2014Asteras Tripoli v AEL Kallonis
29.10.2014Ergotelis v Veria
29.10.2014Partizan Beograd v OFK Beograd
29.10.2014Zenit St Petersburg v FK Arsenal Tula
29.10.2014NK Celje v Zavrc
29.10.2014AC Feralpisalo v Lumezzane
29.10.2014Chornomorets v FC Stal Dniprodzerzhynsk
29.10.2014Almere City FC v PSV
29.10.2014Olympiakos v Panionios
29.10.2014PAOK Thessaloniki v PAS Gianena
29.10.2014Maccabi Tel Aviv v MS Ashdod
29.10.2014UE Cornella v Real Madrid
29.10.2014Alessandria v Pavia
29.10.2014Casertana v Benevento
29.10.2014Atalanta v Napoli
29.10.2014Cagliari v AC Milan
29.10.2014Fiorentina v Udinese
29.10.2014Genoa v Juventus
29.10.2014Inter Milan v Sampdoria
29.10.2014Man City v Newcastle
29.10.2014Palermo v Chievo
29.10.2014Roma v Cesena
29.10.2014Stoke v Southampton
29.10.2014Torino v Parma
29.10.2014Tottenham v Brighton
29.10.2014Vitesse v Dordrecht
29.10.2014Rennes v Marseille
29.10.2014Sabadell vs Sevilla
30.10.2014Cruzeiro v Santos
30.10.2014Flamengo v Atletico MG
30.10.2014AO Kassiopis v Apollon Kalamarias
30.10.2014Ermionidas AE v Apollon Smyrnis
30.10.2014Pune City v Kerala Blasters
30.10.2014Niki Volou v Zakynthos
30.10.2014Rubin Kazan v Spartak Moscow
30.10.2014De Treffers v NEC
30.10.2014OFI Crete v Xanthi
30.10.2014Panathinaikos v Panaitolikos
30.10.2014Beitar Jerusalem v Maccabi Netanya
30.10.2014Hapoel Petah Tikva v Hapoel Tel-Aviv
30.10.2014Hellas Verona v Lazio
30.10.2014Roda JC v Sparta
31.10.2014Melbourne City v Adelaide United
31.10.2014NK Maribor v NK Domzale
31.10.2014Gornik Leczna v Lechia Gdansk
31.10.2014Galatasaray v Kasimpasa
31.10.2014Ajaccio GFCA v Chateauroux
31.10.2014Auxerre v Brest
31.10.2014Clermont Foot v Nimes
31.10.2014Creteil v Sochaux
31.10.2014Dijon v AC Ajaccio
31.10.2014Laval v Tours
31.10.2014Troyes v US Orleans 45
31.10.2014Korona Kielce v Wisla Krakow
31.10.2014Monaco v Reims
31.10.2014Deportivo La Coruna v Getafe
31.10.2014Norwich v Bolton
31.10.2014St Johnstone v Motherwell
01.11.2014Perth Glory v Newcastle Jets
01.11.2014Daugava Riga v FK Jelgava
01.11.2014FC Jurmala v Skonto Riga
01.11.2014Ventspils v BFC Daugavpils
01.11.2014Wolverhampton v Birmingham
01.11.2014Goa v Delhi Dynamos
01.11.2014Napoli v Roma
01.11.2014Blackburn v Reading
01.11.2014Blackpool v Ipswich
01.11.2014Cardiff v Leeds
01.11.2014Charlton v Sheff Wed
01.11.2014Huddersfield v Nottm Forest
01.11.2014Norwich v Bolton
01.11.2014Watford v Millwall
01.11.2014Wigan v Fulham
01.11.2014Lorient v PSG
01.11.2014Empoli v Juventus
01.11.2014Bournemouth v Brighton
01.11.2014Guingamp v Bastia
01.11.2014Lille v St Etienne
01.11.2014Metz v Caen
01.11.2014Montpellier v Evian Thonon Gaillard
01.11.2014Nice v Lyon
01.11.2014Parma v Inter Milan
01.11.2014Gremio v Vitoria

Leagues

English Premier League: We've got live commentary streams for the top picks from the EPL each week! Listen to Man Utd, Chelsea and Arsenal with every single game from the likes of Southampton, Everton, West Brom! Listen to live Premier League radio free each week.

SPL: With Rangers gone from the league, our live Scottish footy stream will feature the likes of Aberdeen, Hibs, Hearts and of course, the remaining giants from Glasgow - Celtic FC!

La Liga: We realise that across the world, La Liga has become an absolute must for football fans, especially matches involving FC Barcelona and Madrid. No matter what game you want, we'll have it here!

Serie A: From the giants of Milan - Inter and AC, to Juventus, Lazio and the like, we'll cover all of the Italian Campionato for our visitors every week!

Bundesliga: German clubs remain popular here at live-soccer.com, not just the giants of Munich and Dortmund but teams such as HSV, FCN and S04!

Danish Superliga: It's the league of acronyms with famous clubs such as FCK, BIF, FCM, FCN and AaB playing each week with a plethora of live streaming!

Ligue 1: The French L1 League brings us the likes of OL, LOSC, PSG and OM each week with clubs regularly in both domestic and European action.

* IMPORTANT NOTICE –

Live-Soccer.com in partnership with bet365 offer over 40,000 live streamed events per year. However, please note that the intellectual property rights to stream such events are usually owned at a country level and therefore, depending on your location, there may be certain events that you may be unable to view due to such restrictions. Prior to joining bet365 and funding your account therefore in order to view any particular event via the bet365 live stream, you are strongly advised to first check with bet365 that, given your country location, you would be eligible to view the live streamed event in question. bet365’s contact details can be found by clicking here, then clicking ‘Services’ at the top right of the page, and then choosing the ‘Contact Us’ option.